Finparáda Vám pomůže vybrat ten nejvhodnější finanční produkt
Bankovní účtySpořenípenzePůjčkyPojištěníInvesticeSpočtěte sibanky ...

Když mBank přijde se soutěží, nečekejte dárečky, ale koruny na Vašem účtě

25.4.2013  |  Michal Bubák


mBank - Když mBank přijde se soutěží nečekejte dárečky, ale koruny na Vašem účtě - Na snímku: pobočka mBank Vypadá to, že mBank ví, jak udělat svoji nabídku atraktivní. Začala pořádat akce a soutěže, v nichž nenabízí jen jakési bonusy, ale skutečné peníze.

Do 14. července potrvá akce s názvem Kartománie. V této akci denně získají 3 zákazníci zpět částku ve výši transakce, kterou provedli prostřednictvím karty, maximálně bude klientovi z transakce vráceno 5 000 Kč. Každý týden pak banka rozdá mezi zákazníky 2 iPady a 4 wellness poukazy v hodnotě 4 000 Kč. Každý měsíc pak jeden klient vyhraje zájezd na Kanárské ostrovy v hodnotě 100 000 Kč.

Pokračuje i akce mKlub svým šestým kolem. Banka dá 500 Kč každému doporučenému i doporučujícímu klientovi. Klient, který doporučí účet od mBank svým přátelům, a oni si jej založí, pak může získat maximálně 2 500 Kč, tedy za 5 doporučení.

30 majitelů účtu mKonto a 12 vlastníků účtu mBUSINESS Konto obdrží od mBank svůj průměrný měsíční platAž do konce září si mBank hraje na zaměstnavatele svých zákazníků. Svůj průměrný měsíční plat získá 30 majitelů osobního účtu mKONTO a 12 vlastníků účtu pro podnikatele mBUSINESS Konto. Jeden šťastlivec navíc obdrží jednorázově celoroční mzdu, tedy dvanáctinásobek svého průměrného měsíčního platu.

Majiteli mKONTA či mBUSINESS Konta k soutěžení postačí zasílání platu na účet a realizace transakcí kartouSoutěže „Vyhraj svůj roční příjem“ se může zúčastnit každý stávající nebo nový zákazník mBank, který má v této době zřízen účet mKONTO nebo mBUSINESS Konto. Stačí, aby prováděl domácí nebo zahraniční platební transakce prostřednictvím kreditní či debetní karty vydané k výše uvedeným účtům a zároveň si na účet zasílal svůj hlavní zdroj příjmu v minimální hodnotě 7 500 Kč, respektive 10 000 Kč dle typu konta. Ten kromě mzdy reprezentuje i důchod, příspěvek v nezaměstnanosti, mateřská, rodičovský příspěvek a příjem z podnikání.

Soutěž probíhá každý měsíc. Hlavní výhrou pak bude celoroční plat pro jednoho majitele účtu u mBankO výhru v maximální hodnotě 25 000 Kč může každý měsíc usilovat pět majitelů osobního účtu mKONTO a dva vlastníci účtu pro podnikatele mBUSINESS Konto. Hlavní výhrou je roční příjem, tedy dvanáctinásobek průměrného měsíčního platu klienta, až do výše 300 000 Kč.

„Účelem akce je zatraktivnit pravidelné zasílání příjmu na mKONTO a mBUSINESS Konto pro naše současné a budoucí zákazníky,“ uvedl marketingový ředitel mBank Petr Vondráček.
    


Související články:
Změny sazeb na spořicích účtech v závěru dubna - mBank na vrcholu žebříčku, ZUNO padá dolů

Co nabízí nová verze Fio Smartbankingu? Které banky mají nejrozvinutější smartbanking?

mBank rozdává zákazníkům ceny v jednoduchých soutěžních akcích

Hypotéku od Equa bank získáte třeba až na pět let s roční sazbou od 2,59 % a bez poplatků za správu

Novinky od Air Bank. Sazba na běžném účtě jako na spořicím, nižší poplatky, mobilní bankovnictví

mBank za nového klienta neváhá vyplatit 1 000 Kč

Kalkulačka Vám najde nejvýhodnější hypotéku - zde
Kalkulačka spotřebitelských úvěrů, nejvýhodnější bankovní půjčky - zde

reklama

Spořicí účet + s výhodnou sazbou až 5,60 % p.a.více
Termínovaný vklad s rekordním úrokem až 7,3 % p.a.více
Stavební spoření od Buřinky - dvojnásobná státní podpora na 5 let, sjednání zdarma a bonus až 2 500 Kčvíce
Účet OPEN - úrok až 6 % p.a.více
všechny články
Dále v rubrice

Změny sazebníků bank od ledna 2024

Komerční banka a Raiffeisenbank mění sazebník od 1. ledna 2024. Hypoteční banka chystá změnu od února 2024. Jaké provedly banky úpravy a za co si připlatíte? To se dozvíte v našem článku...

Finance pro živnostníky a malé firmy: výhody i rizika

Obrázek: Business kolegové Finanční zdroje dostupné živnostníkům, či malým firmám jsou proměnlivé. Mění se nejen podle situace, v níž se zájemce o financování nachází, ale i podle časového výhledu, s jakým uvažuje o revolvingu, investičním úvěru, dotaci, rizikovém kapitálu...

Produktové novinky bank v listopadu aneb co nového pro nás banky připravily?

Obrázek: Blok a notebook Přinášíme vám pravidelnou informaci o tom, jaké produktové změny a inovace banky a pojišťovny provedly za uplynulý měsíc. Novinky v průběhu listopadu letošního roku oznámily Air Bank, banka CREDITAS, Česká spořitelna, ČSOB, Fio banka...

Air Bank uvede novou platební metodu Cvak

Obrázek: Cvak Air Bank přichází s unikátním řešením bezhotovostního placení v Česku. Brzy uvede novou značku Cvak. O co se jedná vám upřesníme v našem článku...

všechny články v rubrice

   


Bankovní účtySpořeníPenzePůjčkyPojištěníInvesticeSpočtěte siBanky, pojišťovny, ...DomůO FinparáděTiskRedakceNapište nám  


Finparáda - finance na dlani   Všechna práva vyhrazena
Scott & Rose, s.r.o., U Chaloupek 410/5, 182 00 Praha 8, IČ: 26148374, DIČ: CZ26148374, Email: redakce@finparada.cz