Finparáda Vám pomůže vybrat ten nejvhodnější finanční produkt
Bankovní účtySpořenípenzePůjčkyPojištěníInvesticeSpočtěte sibanky ...

Když mBank přijde se soutěží, nečekejte dárečky, ale koruny na Vašem účtě

25.4.2013  |  Michal Bubák


mBank - Když mBank přijde se soutěží nečekejte dárečky, ale koruny na Vašem účtě - Na snímku: pobočka mBank Vypadá to, že mBank ví, jak udělat svoji nabídku atraktivní. Začala pořádat akce a soutěže, v nichž nenabízí jen jakési bonusy, ale skutečné peníze.

Do 14. července potrvá akce s názvem Kartománie. V této akci denně získají 3 zákazníci zpět částku ve výši transakce, kterou provedli prostřednictvím karty, maximálně bude klientovi z transakce vráceno 5 000 Kč. Každý týden pak banka rozdá mezi zákazníky 2 iPady a 4 wellness poukazy v hodnotě 4 000 Kč. Každý měsíc pak jeden klient vyhraje zájezd na Kanárské ostrovy v hodnotě 100 000 Kč.

Pokračuje i akce mKlub svým šestým kolem. Banka dá 500 Kč každému doporučenému i doporučujícímu klientovi. Klient, který doporučí účet od mBank svým přátelům, a oni si jej založí, pak může získat maximálně 2 500 Kč, tedy za 5 doporučení.

30 majitelů účtu mKonto a 12 vlastníků účtu mBUSINESS Konto obdrží od mBank svůj průměrný měsíční platAž do konce září si mBank hraje na zaměstnavatele svých zákazníků. Svůj průměrný měsíční plat získá 30 majitelů osobního účtu mKONTO a 12 vlastníků účtu pro podnikatele mBUSINESS Konto. Jeden šťastlivec navíc obdrží jednorázově celoroční mzdu, tedy dvanáctinásobek svého průměrného měsíčního platu.

Majiteli mKONTA či mBUSINESS Konta k soutěžení postačí zasílání platu na účet a realizace transakcí kartouSoutěže „Vyhraj svůj roční příjem“ se může zúčastnit každý stávající nebo nový zákazník mBank, který má v této době zřízen účet mKONTO nebo mBUSINESS Konto. Stačí, aby prováděl domácí nebo zahraniční platební transakce prostřednictvím kreditní či debetní karty vydané k výše uvedeným účtům a zároveň si na účet zasílal svůj hlavní zdroj příjmu v minimální hodnotě 7 500 Kč, respektive 10 000 Kč dle typu konta. Ten kromě mzdy reprezentuje i důchod, příspěvek v nezaměstnanosti, mateřská, rodičovský příspěvek a příjem z podnikání.

Soutěž probíhá každý měsíc. Hlavní výhrou pak bude celoroční plat pro jednoho majitele účtu u mBankO výhru v maximální hodnotě 25 000 Kč může každý měsíc usilovat pět majitelů osobního účtu mKONTO a dva vlastníci účtu pro podnikatele mBUSINESS Konto. Hlavní výhrou je roční příjem, tedy dvanáctinásobek průměrného měsíčního platu klienta, až do výše 300 000 Kč.

„Účelem akce je zatraktivnit pravidelné zasílání příjmu na mKONTO a mBUSINESS Konto pro naše současné a budoucí zákazníky,“ uvedl marketingový ředitel mBank Petr Vondráček.
    


Související články:
Změny sazeb na spořicích účtech v závěru dubna - mBank na vrcholu žebříčku, ZUNO padá dolů

Co nabízí nová verze Fio Smartbankingu? Které banky mají nejrozvinutější smartbanking?

mBank rozdává zákazníkům ceny v jednoduchých soutěžních akcích

Hypotéku od Equa bank získáte třeba až na pět let s roční sazbou od 2,59 % a bez poplatků za správu

Novinky od Air Bank. Sazba na běžném účtě jako na spořicím, nižší poplatky, mobilní bankovnictví

mBank za nového klienta neváhá vyplatit 1 000 Kč

Kalkulačka Vám odpoví, která banka nabízí účet s nejnižšími poplatky - zde
Žebříček s nejlepšími hypotékami a spotřebitelskými úvěry podle odborníků - zde

reklama

Hypotéka - až do výše 90 % hodnoty nemovitostivíce
Spořicí účet + s výhodnou sazbou až 4,50 % p.a.více
Spořicí účet HIT - úrok až 3 % p.a.více
mHypotéka Light - Není nad výhodnou hypotéku!více
Stavební spoření od Buřinky - zhodnocení až 5,4 % ročněvíce
všechny články
Dále v rubrice

Mobilní aplikaci od ČSOB používá již 1 milion klientů. Ohodnoťte tu vaši

Obrázek: Mobil Mobilní aplikaci s názvem ČSOB Smart již používá milion aktivních klientů ČSOB. Uživatelé mobilního bankovnictví tak počtem poprvé převýšili klienty internetového bankovnictví. Ještě koncem roku 2019 přitom bankovní aplikaci...

Raiffeisenbank spustila novou verzi mobilního bankovnictví. Vychází z aplikace Equa bank

Obrázek: Raiffeisenbank Raiffeisenbank představuje novou verzi mobilního bankovnictví. Aplikace s názvem Raiffeisen bankovnictví prošla kompletní změnou designu a přidává také několik nových funkcionalit. S těmi banka slibuje zpřehlednění...

Air Bank a Banka CREDITAS zvýhodnila hypotéky. Jaká je ta nejlepší na trhu?

Obrázek: Kalkulačka a dům Přinášíme vám pravidelnou informaci o změnách úrokových sazeb u hypotečních úvěrů. Překvapivý krok učinily Air Bank a Banka CREDITAS, které úrokové sazby u hypoték snížily, a to až o 0,5 procentního bodu. Doposud nejlepší...

Žebříček běžných účtů v září. Kdo je jedničkou?

Obrázek: Žebříček Finparády Na Finparádě došlo k aktualizaci žebříčku nejlepších běžných účtů na trhu. Jedničkou nadále zůstává Tom účet Plus od MONETA Money Bank, druhé místo patří Raiffeisenbank, na třetím místě se udržela...

všechny články v rubrice


   


Bankovní účtySpořeníPenzePůjčkyPojištěníInvesticeSpočtěte siBanky, pojišťovny, ...DomůO FinparáděTiskRedakceNapište nám  


Finparáda - finance na dlani   Všechna práva vyhrazena
Scott & Rose, s.r.o., U Chaloupek 410/5, 182 00 Praha 8, IČ: 26148374, DIČ: CZ26148374, Email: redakce@finparada.cz