Finparáda Vám pomůže vybrat ten nejvhodnější finanční produkt
Bankovní účtySpořenípenzePůjčkyPojištěníInvesticeSpočtěte sibanky ...

Když mBank přijde se soutěží, nečekejte dárečky, ale koruny na Vašem účtě

25.4.2013  |  Michal Bubák


mBank - Když mBank přijde se soutěží nečekejte dárečky, ale koruny na Vašem účtě - Na snímku: pobočka mBank Vypadá to, že mBank ví, jak udělat svoji nabídku atraktivní. Začala pořádat akce a soutěže, v nichž nenabízí jen jakési bonusy, ale skutečné peníze.

Do 14. července potrvá akce s názvem Kartománie. V této akci denně získají 3 zákazníci zpět částku ve výši transakce, kterou provedli prostřednictvím karty, maximálně bude klientovi z transakce vráceno 5 000 Kč. Každý týden pak banka rozdá mezi zákazníky 2 iPady a 4 wellness poukazy v hodnotě 4 000 Kč. Každý měsíc pak jeden klient vyhraje zájezd na Kanárské ostrovy v hodnotě 100 000 Kč.

Pokračuje i akce mKlub svým šestým kolem. Banka dá 500 Kč každému doporučenému i doporučujícímu klientovi. Klient, který doporučí účet od mBank svým přátelům, a oni si jej založí, pak může získat maximálně 2 500 Kč, tedy za 5 doporučení.

30 majitelů účtu mKonto a 12 vlastníků účtu mBUSINESS Konto obdrží od mBank svůj průměrný měsíční platAž do konce září si mBank hraje na zaměstnavatele svých zákazníků. Svůj průměrný měsíční plat získá 30 majitelů osobního účtu mKONTO a 12 vlastníků účtu pro podnikatele mBUSINESS Konto. Jeden šťastlivec navíc obdrží jednorázově celoroční mzdu, tedy dvanáctinásobek svého průměrného měsíčního platu.

Majiteli mKONTA či mBUSINESS Konta k soutěžení postačí zasílání platu na účet a realizace transakcí kartouSoutěže „Vyhraj svůj roční příjem“ se může zúčastnit každý stávající nebo nový zákazník mBank, který má v této době zřízen účet mKONTO nebo mBUSINESS Konto. Stačí, aby prováděl domácí nebo zahraniční platební transakce prostřednictvím kreditní či debetní karty vydané k výše uvedeným účtům a zároveň si na účet zasílal svůj hlavní zdroj příjmu v minimální hodnotě 7 500 Kč, respektive 10 000 Kč dle typu konta. Ten kromě mzdy reprezentuje i důchod, příspěvek v nezaměstnanosti, mateřská, rodičovský příspěvek a příjem z podnikání.

Soutěž probíhá každý měsíc. Hlavní výhrou pak bude celoroční plat pro jednoho majitele účtu u mBankO výhru v maximální hodnotě 25 000 Kč může každý měsíc usilovat pět majitelů osobního účtu mKONTO a dva vlastníci účtu pro podnikatele mBUSINESS Konto. Hlavní výhrou je roční příjem, tedy dvanáctinásobek průměrného měsíčního platu klienta, až do výše 300 000 Kč.

„Účelem akce je zatraktivnit pravidelné zasílání příjmu na mKONTO a mBUSINESS Konto pro naše současné a budoucí zákazníky,“ uvedl marketingový ředitel mBank Petr Vondráček.
    Kalkulačka Vám odpoví, která banka nabízí účet s nejnižšími poplatky - zde
Přehled celé nabídky úvěrů - zde
všechny články
Dále v rubrice

Vyplatí se platit nájem, nebo splácet hypotéku?

Obrázek: Dům a smlouva Řada rodin se rozhoduje mezi bydlením v nájmu a pořízením vlastního domova na hypotéku. Obě možnosti mají své výhody i nevýhody. Z pohledu budování majetku je vždy výhodnější pořízení vlastní nemovitosti na hypotéku. Při rozhodování mezi nájemním bydlením...

Jak financovat nemovitost bez hypotéky

Obrázek: Hypotéka Financování bydlení bez hypotečního úvěru. Možností je několik. Jaké to jsou a jaké mají klady a zápory?

Platby na kontakt: hodně klientů, málo plateb

Obrázek: Žena s mobilem v ruce Snazší posílání peněz mezi lidmi pomocí telefonního čísla namísto čísla bankovního účtu už půl roku umožňuje služba Platby na kontakt. Za tu dobu se do ní přihlásilo půl milionu klientů šestice bank, které tento typ transakcí umožňují...

Digitalizace bank - co si nově můžete sjednat online?

Obrázek: Digitalizace Banky svým klientům stále více nabízejí možnost sjednání produktů a služeb z pohodlí domova. Novinky v online sjednání představila Raiffeisenbank a ČSOB. Raiffeisenbank umožňuje od poloviny března právnickým osobám zakládat účty online a klienti ČSOB...

všechny články v rubrice

   


Bankovní účtySpořeníPenzePůjčkyPojištěníInvesticeSpočtěte siBanky, pojišťovny, ...DomůO FinparáděTiskRedakceNapište nám  


Finparáda - finance na dlani   Všechna práva vyhrazena
Scott & Rose, s.r.o., U Chaloupek 410/5, 182 00 Praha 8, IČ: 26148374, DIČ: CZ26148374, Email: redakce@finparada.cz