Finparáda Vám pomůže vybrat ten nejvhodnější finanční produkt
Bankovní účtySpořenípenzePůjčkyPojištěníInvesticeSpočtěte sibanky ...

Srovnání úvěrů pro podnikatele na českém trhu

23.10.2019  |  Jan Bachura
  


Obrázek: PodnikatelKromě občanů jsou dalším významným klientským segmentem, o který se banky zajímají a takřka mu nadbíhají, podnikatelé a malé firmy. Úvěry podnikatelům jsou potom jedním z významných zdrojů úrokových výnosů. Proto banky často připravují různé zvýhodněné úvěrové nabídky určené právě pro podnikatele. Přinášíme vám informace o aktuálních akcích a o celkové nabídce úvěrů pro podnikatele od bank působících v Česku.


Blahoslav Jurina
23.11.2022 11:52
Blahoslav Jurina
Ktoré je SlovenskeOnlineCasino pre hráčov z Slovensko? Každé online kasíno ponúka iný herný zážitok, preto je najlepšie vybrať si také, ktoré ponúka hry, ktoré najlepšie vyhovujú vašim preferenciám.
Odpovědět
Lenka
23.9.2020 14:18
Business Animals
Dobrý den, děkuji za informace. Další, aktuální informace o podnikatelských půjčkách jsem nalezla také zde - https://www.businessanimals.cz/nejlepsi-podnikatelske-pujcky-2020-srovnani/ .
Odpovědět
Lucka
18.8.2020 7:11
Půjčka
Já jsem si sjednala nebankovní úvěr pro podnikatele , protože jsem dostala od nebankovní společnosti mnohem lepší podmínky než od banky. Sice jsem z toho měla nejdřív trochu obavy, ale půjčku už půl roku splácím a žádný problém zatím nenastal :-) .
Odpovědět
Miloš
30.1.2020 20:37
Podnikání
Jojo, když jsem začal podnikat, tak jsem také byl nucen si vzít úvěr. Ten už mám ale naštěstí splacený. Část peněz se mi dokonce i vrátila. Hlavně tedy díky reklamám na internetu. O jejich správu se mi naštěstí stará tento PPC freelancer: https://marekpech.cz/ Sám bych si s tím totiž asi poradit nedokázal.
Odpovědět
Rendolf
8.2.2020 20:09
Re: Podnikání
Díky za tip. To se mi celkem hodí, protože do internetové reklamy se také chystám nějaké peníze zainvestovat. Prvně by to ale chtělo u mého webu lepší SEO optimalizaci. Co jsem se tak díval, tak o tu by se nejspíš dokázali postarat například https://kvalitneseo.cz/. Ti vypadají solidně. :-)
Odpovědět
Karel
1.11.2019 10:28
Úvěr pro podnikatele
Jsem začínající podnikatel a musim říct, že Equa bank mi v tomhle těžkým začátku hodně pomohla. Sjednal jsem si u ní "Malý podnikatelský úvěr", podmínky jsou fajn a kvituju, že sjednání úvěru je zdarma, oproti jiným bankám a taky to, že nabízí úvěr ve výši 1,5 mil. bez zajištění.
Odpovědět


Přidejte svůj názor:

Odeslat


      
  Žebříček s nejlepšími hypotékami a spotřebitelskými úvěry podle odborníků - zde
Přehled celé nabídky úvěrů - zde

Dále v rubrice

Odměna až 24 000 Kč nebo televize. Jaké jsou nové odměny bank?

Obrázek:Běžné účty slevy a bonusy UniCredit Bank nabízí až 24 000 Kč při sjednání nové půjčky. Air Bank spouští svět výhod Unity. Jaké výhody a odměny nabízejí banky v dubnu? Přehled slev a bonusů najdete v našem článku...

Aktuální data z hypotečního trhu

Banky pozvolna snižují hypoteční sazby. Počet poskytnutých hypoték vzrostl. Aktuální data ČBA Hypomonitoru a srovnání hypotečních úvěrů naleznete v našem článku...

Tipy pro daňové přiznání

Obrázek: Daňové přiznání Pro elektronické podání přiznání k dani z příjmu za rok 2023 zbývá necelý měsíc. Na co vše si dát pozor, abyste se vyhnuli chybám, se dozvíte v našem článku...

Nová česká poradenská banka startuje do ostrého provozu

Obrázek: Pobočka Partners Banky Na českém bankovním trhu začíná fungovat nová poradenská banka. Ta nabídne klientům směs moderních fintech technologií doplněných poradenstvím. Její unikátností bude nabídka i správa produktů od jiných bank a finančních institucí...

všechny články v rubrice

   
 
Minutová půjčka
Minutová půjčka od 4,8 % p.a.
Raiffeisenbank
Bankovní účtySpořeníPenzePůjčkyPojištěníInvesticeSpočtěte siBanky, pojišťovny, ...DomůO FinparáděTiskRedakceNapište nám  


Finparáda - finance na dlani   Všechna práva vyhrazena
Scott & Rose, s.r.o., U Chaloupek 410/5, 182 00 Praha 8, IČ: 26148374, DIČ: CZ26148374, Email: redakce@finparada.cz