Finparáda Vám pomůže vybrat ten nejvhodnější finanční produkt
Bankovní účtySpořenípenzePůjčkyPojištěníInvesticeSpočtěte sibanky ...

Moneta a NN podepsaly výhradní spolupráci. Produkty od NN lze pořídit na pobočkách banky i online

21.7.2023  |  Veronika Křivská, zpráva NN pojišťovna a penzijní společnost | foto: NN
  


Obrázek: Logo NN pojišťovnaMoneta a NN podepsaly exkluzivní spolupráci. Klienti si mohou pořídit životní pojištění a spoření na penzi od NN na všech 140 pobočkách banky i online, a to prostřednictvím internetového a mobilního bankovnictví.


MONETA Money Bank a NN pojišťovna a penzijní společnost podepsaly dohodu o výhradní spolupráci na sedm let, a to od 1. července 2023. Obě finanční instituce působí na českém trhu více než 20 let a prostřednictvím zmíněného partnerství ještě více posílí svou dosavadní úspěšnou spolupráci. Klien-tům společně nabídnou dlouhodobou oporu v zajištění životních rizik a spoření na spokojené stáří.

Přehled životního pojištění na Finparádě najdete zde

„Těší nás, že se díky této dohodě společně opět stáváme lídry v oblasti bankopojištění, v níž má NN dlouholeté zkušenosti. Především ale máme radost, že můžeme klientům Monety nabídnout prvotřídní zajištění rizik a spoření na penzi,“ říká Yoram Schwarz, generální ředitel NN ČR.

Žebříček s nejlepšími spořicími účty podle odborníků - zde
Přehled celé nabídky životního pojištění - zde


Klienti Monety si nyní mohou sjednat životní pojištění či penzijní spoření od NN nejen na všech 140 pobočkách banky, ale také prostřednictvím jejího internetového a mobilního bankovnictví. „Fakt, že se spolupráce Monety a NN netýká jen nabídky produktů a služeb na pobočkách, ale i v online prostředí banky, jen potvrzuje sílu obou našich společností v digitalizaci a inovacích,“ dodává Yoram Schwarz.

NN Životní pojišťovna je třetí největší životní pojišťovnou na českém trhu, kde působí už přes 30 let. Spolu s NN Penzijní společností je součástí mezinárodní finanční skupiny NN, která má více než 178letou historii a stará se o 20 milionů klientů v 11 zemích světa. Ambicí NN je nabízet klientům co nejkvalitnější životní pojištění, zejména v rámci krytí velkých životních rizik. Její stěžejní produkt NN Orange Risk je dle srovnávače životního pojištění EUCS, který vytvářejí nezávislí odborníci, hodnocen jako druhé nejlepší životní pojištění na trhu.

Žebříček životního pojištění na Finparádě naleznete zde

reklama

Spořicí účet + s výhodnou sazbou až 5,60 % p.a.více
Termínovaný vklad s rekordním úrokem až 7,3 % p.a.více
Stavební spoření od Buřinky - dvojnásobná státní podpora na 5 let, sjednání zdarma a bonus až 2 500 Kčvíce
Spořicí účet s úrokem až 6,28 % p.a.více
Účet OPEN - úrok až 6 % p.a.více      
  


Související články:
Denní zprávy

Češi a pojištění: Desetina Čechů nemá žádné pojištění a dvě třetiny mají špatně nastavenou pojistnou částku

Kdy odejít do důchodu a kolik si naspořit? Rok 2024 přinese nové spoření na stáří

Máte kontokorent? Zkontrolujte si jeho podmínky

Jak jsou ziskové banky v Česku a na Slovensku?všechny články
Dále v rubrice

Denní zprávy

Obrázek: Denní zprávy Zajímá vás svět finančních produktů a služeb, ale i ekonomická témata? Každý všední den pro vás připravíme přehled těch nejzajímavějších informací a novinek z finančního trhu za den předchozí. Sledujte naše...

Češi a pojištění: Desetina Čechů nemá žádné pojištění a dvě třetiny mají špatně nastavenou pojistnou částku

Obrázek: Smlouva Většina Čechů má v současnosti zřízený alespoň nějaký typ pojištění. Z průzkumu Indexu prosperity a finančního zdraví Čechů ale vyplývá, že se lidé často pojišťují nedostatečně. Například dvě třetiny Čechů, kteří mají sjednané pojištění nemovitosti...

Kdy odejít do důchodu a kolik si naspořit? Rok 2024 přinese nové spoření na stáří

Obrázek: Předávání peněz Odchod do důchodu je vždy spojen s poklesem příjmu. Kromě státní penze se vyplatí mít vlastní finanční rezervu. Kdy odejít do důchodu a kolik si naspořit? Na odchod do důchodu je potřeba se připravovat už od mládí. Rok 2024 přinese...

Máte kontokorent? Zkontrolujte si jeho podmínky

Máte kontokorent a znáte dobře jeho podmínky? Tentokrát jsme si posvítili na banky nabízející kontokorentní úvěry. Za jakých podmínek vám banky kontokorent poskytnou a co se stane, když jej přečerpáte?

všechny články v rubrice

   


Bankovní účtySpořeníPenzePůjčkyPojištěníInvesticeSpočtěte siBanky, pojišťovny, ...DomůO FinparáděTiskRedakceNapište nám  


Finparáda - finance na dlani   Všechna práva vyhrazena
Scott & Rose, s.r.o., U Chaloupek 410/5, 182 00 Praha 8, IČ: 26148374, DIČ: CZ26148374, Email: redakce@finparada.cz