Finparáda Vám pomůže vybrat ten nejvhodnější finanční produkt
Bankovní účtySpořenípenzePůjčkyPojištěníInvesticeSpočtěte sibanky ...

Hlavní výhody online půjčky? Pohodlí, rychlost a jednoduchost

27.9.2018  |  Komerční článek
  
  


PůjčkaPotřebujete půjčit peníze, ale děsíte se toho byrokratického maratonu? Ano, najít vhodnou půjčku, dá docela zabrat. Jen obejitím několika bank strávíte nějaký ten den. A vězte, že porovnáním jednotlivých nabídek a vybráním té pravé to rozhodně nekončí. Zapotřebí je ještě půjčku vyřídit. Co takhle ale zapomenout na zdlouhavé administrativní kolečko a raději vsadit na online sjednání?


Půjčka online s sebou nese řadu výhod, jednou z nich je, že její vyřízení je snadné a pohodlné. Vše zvládnete od vašeho stolu, z vaší židle a z vašeho počítače. Pokud nebudete chtít, nemusíte opouštět pohodlí svého domova.

Online půjčka je bez nervů a stresu z pohodlí domovaPomineme-li pohodlí a čas, kterého díky online vyřízení půjčky tolik neztratíte, je tu ještě jedno velké pozitivum. Nikdo na vás při výběru a ani před samotným podpisem smlouvy nebude tlačit. Nebudete sedět na přepážce banky a nebudete se cítit trapně, že zdržujete a že se za vámi tvoří dlouhá fronta dalších potenciálních dlužníků.

Doma si vše v klidu rozmyslíte, racionálně vyberete tu nejlepší půjčku, a o tu zažádáte. Žádný shon, žádné nervy. Pokud si nebudete jisti, jak vybrat tu pravou, můžete využít jeden z internetových srovnávačů, který vám nabídne aktuální přehled všech nabízených úvěrových produktů, seřazených od nejvýhodnějšího po nejméně výhodné, nebo se poradit s někým nezávislým, který problematice úvěrování rozumí.

Online vyberete, zažádáte i čerpáteSjednat si úvěr na internetu můžete nejen u většiny nebankovních společností, ale také u některých bank. Online tak nabízí půjčku například Air bank, Cofidis, Equa bank, Hello bank, MONETA Money bank, Poštovní spořitelna nebo Zonky.

U některých bank se online vyřízení opravdu dočkáte, a to i včetně podpisu. Ten je nejčastěji ověřen elektronicky pomocí SMS. I přestože proces vyřízení má každá banka stanoven podle svých interních pravidel, vždy postup sjednání probíhá obdobně.
  1. Vyplníte informace o vaší osobě do online žádosti.
  2. K žádosti přiložíte ofocené doklady totožnosti a výpis z účtu.
  3. Podepíšete smlouvu.
  4. Čerpáte půjčku.
Online žádosti jsou vždy nezávazné, dokud tak nepodepíšete smlouvu, nemusíte se obávat, že už není cesty zpět. Takto nezávazné žádosti můžete poslat i pěti bankám. Na základě podmínek, které vám nabídnou si pak vybrat tu pravou.

Zní to skutečně jednoduše? Je ale i realita taková? Ano, opravdu pro získání půjčky nemusíte podstupovat složité procesy, řídit se otevírací dobou banky a vystávat dlouhé fronty. Problém může nastat jedině tehdy, pokud vás poskytovatel neschválí jako dostatečně bonitního klienta, a půjčku vám tak neposkytne. V takovém případě je zapotřebí navýšit příjmy, nebo zažádat o nižší sumu.


      
  


Související články:
U Equa bank si nově vyřídíte půjčku pomocí mobilu

Úvěry od Equa bank zaručené Evropským investičním fondem pomáhají malým a středním podnikatelům

Equa bank začala nabízet kontokorent do 100 tisíc korun. Výši limitu si však můžete libovolně upravit.

Jak se výhodná půjčka může změnit v noční můru?

Rozhovor s odborníkem z Equa bank na téma půjček pro firmy a podnikatele s podporou Evropského investičního fondu

Žebříček s nejlepšími hypotékami a spotřebitelskými úvěry podle odborníků - zde
Kalkulačka Vám najde nejvýhodnější hypotéku - zde

všechny články
Dále v rubrice

Hlavní změny pro podnikatele v roce 2019

Peníze Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR (AMSP ČR) oznámila nejvýznamnější legislativní změny, které ovlivní v dalším období tuzemské podnikatele. Tentokrát jde o dvanáct hlavních opatření...

Jak nepřijít o státní podporu stavebního spoření za rok 2018 aneb do kdy ještě letos poslat nebo vložit peníze

Stavební spoření Pokud máte stavební spoření, nezapomeňte poslat do konce roku na svůj účet peníze, díky nimž dostanete státní podporu. Pokud ne, zvažte, zda se vám nevyplatí založit si ho. Stavební spoření je...

Hypotéky nově zdražily u Hypoteční banky, ČSOB a Poštovní spořitelny

Dům Přinášíme vám pravidelnou informaci o změnách úrokových sazeb u hypoték. Sazby zvyšovala Hypoteční banka a s ní i ČSOB a Poštovní spořitelna. Dále sazby u hypoték změnila Expobank. U fixací 1 a 2 roky...

Aktuality od stavebních spořitelen: zvyšování úrokových sazeb u úvěrů, nové produkty

Domy Přinášíme vám pravidelnou měsíční informaci o změnách v sazebnících stavebních spořitelen. Tentokrát ke změnám došlo u ČMSS, která zvýšila úrokové sazby u zajištěných meziúvěrů. Modrá...

všechny články v rubrice


   
 
Běžný účet Air Bank
Jediný běžný účet s úrokem 1,0 %
Air Bank


Termínovaný vklad NEY
Úroková sazba až 3,4 % ročně
NEY spořitelní družstvo


Equa bank
Užijte si pohodlí běžného účtu se zlatou kartou
Equa bank


Studentské Konto G2.2
nyní s bonusem 350 Kč za platný ISIC
Komerční banka


eKonto SMART
Chcete mít běžné bankovní služby zdarma?
Raiffeisenbank
Bankovní účtySpořeníPenzePůjčkyPojištěníInvesticeSpočtěte siBanky, pojišťovny, ...DomůO FinparáděTiskRedakceNapište nám  


Finparáda - finance na dlani   Všechna práva vyhrazena
Scott & Rose, s.r.o., U Chaloupek 410/5, 182 00 Praha 8, IČ: 26148374, DIČ: CZ26148374, Email: redakce@finparada.cz