Finparáda Vám pomůže vybrat ten nejvhodnější finanční produkt
Bankovní účtySpořenípenzePůjčkyPojištěníInvesticeSpočtěte sibanky ...

Hlavní výhody online půjčky? Pohodlí, rychlost a jednoduchost

27.9.2018  |  Komerční článek
  


PůjčkaPotřebujete půjčit peníze, ale děsíte se toho byrokratického maratonu? Ano, najít vhodnou půjčku, dá docela zabrat. Jen obejitím několika bank strávíte nějaký ten den. A vězte, že porovnáním jednotlivých nabídek a vybráním té pravé to rozhodně nekončí. Zapotřebí je ještě půjčku vyřídit. Co takhle ale zapomenout na zdlouhavé administrativní kolečko a raději vsadit na online sjednání?


Půjčka online s sebou nese řadu výhod, jednou z nich je, že její vyřízení je snadné a pohodlné. Vše zvládnete od vašeho stolu, z vaší židle a z vašeho počítače. Pokud nebudete chtít, nemusíte opouštět pohodlí svého domova.

Online půjčka je bez nervů a stresu z pohodlí domovaPomineme-li pohodlí a čas, kterého díky online vyřízení půjčky tolik neztratíte, je tu ještě jedno velké pozitivum. Nikdo na vás při výběru a ani před samotným podpisem smlouvy nebude tlačit. Nebudete sedět na přepážce banky a nebudete se cítit trapně, že zdržujete a že se za vámi tvoří dlouhá fronta dalších potenciálních dlužníků.

Doma si vše v klidu rozmyslíte, racionálně vyberete tu nejlepší půjčku, a o tu zažádáte. Žádný shon, žádné nervy. Pokud si nebudete jisti, jak vybrat tu pravou, můžete využít jeden z internetových srovnávačů, který vám nabídne aktuální přehled všech nabízených úvěrových produktů, seřazených od nejvýhodnějšího po nejméně výhodné, nebo se poradit s někým nezávislým, který problematice úvěrování rozumí.

Online vyberete, zažádáte i čerpáteSjednat si úvěr na internetu můžete nejen u většiny nebankovních společností, ale také u některých bank. Online tak nabízí půjčku například Air bank, Cofidis, Equa bank, Hello bank, MONETA Money bank, Poštovní spořitelna nebo Zonky.

U některých bank se online vyřízení opravdu dočkáte, a to i včetně podpisu. Ten je nejčastěji ověřen elektronicky pomocí SMS. I přestože proces vyřízení má každá banka stanoven podle svých interních pravidel, vždy postup sjednání probíhá obdobně.
  1. Vyplníte informace o vaší osobě do online žádosti.
  2. K žádosti přiložíte ofocené doklady totožnosti a výpis z účtu.
  3. Podepíšete smlouvu.
  4. Čerpáte půjčku.
Online žádosti jsou vždy nezávazné, dokud tak nepodepíšete smlouvu, nemusíte se obávat, že už není cesty zpět. Takto nezávazné žádosti můžete poslat i pěti bankám. Na základě podmínek, které vám nabídnou si pak vybrat tu pravou.

Zní to skutečně jednoduše? Je ale i realita taková? Ano, opravdu pro získání půjčky nemusíte podstupovat složité procesy, řídit se otevírací dobou banky a vystávat dlouhé fronty. Problém může nastat jedině tehdy, pokud vás poskytovatel neschválí jako dostatečně bonitního klienta, a půjčku vám tak neposkytne. V takovém případě je zapotřebí navýšit příjmy, nebo zažádat o nižší sumu.


      
  


Související články:
U Equa bank si nově vyřídíte půjčku pomocí mobilu

Úvěry od Equa bank zaručené Evropským investičním fondem pomáhají malým a středním podnikatelům

Equa bank začala nabízet kontokorent do 100 tisíc korun. Výši limitu si však můžete libovolně upravit.

Jak se výhodná půjčka může změnit v noční můru?

Rozhovor s odborníkem z Equa bank na téma půjček pro firmy a podnikatele s podporou Evropského investičního fondu

Kalkulačka Vám najde nejvýhodnější hypotéku - zde
Kalkulačka spotřebitelských úvěrů, nejvýhodnější bankovní půjčky - zde

reklama

Hypotéka - až do výše 90 % hodnoty nemovitostivíce
Půjčka - na malé i velké věci od 2 000 Kčvíce
Minutová půjčka na cokoliv s RPSN od 5,9 %více
Převeďte si k nám hypotéku. Možnost částečného splacení kdykoliv.více
mHypotéka Light - Není nad výhodnou hypotéku!více
všechny články
Dále v rubrice

Změny a novinky na hypotečním trhu: zdražování a nové posuzování příjmů

Obrázek: Dům a peníze Úrokové sazby u hypotečních úvěrů stále rostou, v uplynulém týdnu se zdražit úvěry na bydlení rozhodla například mBank, UniCredit Bank nebo Banka CREDITAS. Právě Banka CREDITAS od června 2022 zavádí novinku...

Nemovitosti neustále zdražují, řešením je družstevní bydlení

Obrázek: Dům Vlastní bydlení je pro řadu Čechů nedostupné. Podle aktuálního průzkumu Modré pyramidy 47 procent těch, kteří plánují pořídit nemovitost, tak zatím neučinilo kvůli vysoké ceně, 33 procent potom nemělo dostatek vlastních...

Úrokové sazby rostou, hypotéky pro mladé jsou ale levnější

Obrázek: Dům Zpřísnění podmínek pro získání hypoték, které současně zvýhodnilo žadatele do 36 let, uchopily některé tuzemské banky jako příležitost. Mladým žadatelům s vyšším LTV nabízejí výhodnější úrokové sazby. I když jde o rizikovější...

Česká spořitelna zvýšila hypoteční úrokové sazby. Mladým žadatelům nabízí slevu

Obrázek: Dům z peněz Česká spořitelna zvýšila od 20. května 2022 úrokové sazby hypotečních úvěrů. Hlavním důvodem je podle banky rychle rostoucí inflace a pokračující růst tržních úrokových sazeb, které mají dopad na ceny zdrojů pro úvěry...

všechny články v rubrice


   


Bankovní účtySpořeníPenzePůjčkyPojištěníInvesticeSpočtěte siBanky, pojišťovny, ...DomůO FinparáděTiskRedakceNapište nám  


Finparáda - finance na dlani   Všechna práva vyhrazena
Scott & Rose, s.r.o., U Chaloupek 410/5, 182 00 Praha 8, IČ: 26148374, DIČ: CZ26148374, Email: redakce@finparada.cz