Finparáda Vám pomůže vybrat ten nejvhodnější finanční produkt
Bankovní účtySpořenípenzePůjčkyPojištěníInvesticeSpočtěte sibanky ...

Aplikace Revolut je přehlednější a má nové widgety

16.10.2023  |  Veronika Křivská, zpráva SvetAndroida.cz | foto: Revolut
  


Obrázek: Aplikace RevolutRevolut přepracoval svou mobilní aplikaci. Nabízí nové widgety a také možnost změny tapety. Kromě toho je přehlednější pro ty, kteří používají Revolut jako primární účet.


Bankovní služba Revolut minulý týden uvedla na trh svou nejnovější verzi aplikace Revolut 10. Ta bude již brzy k dispozici více než 35 milionům zákazníkům po celém světě.

V České republice používá službu Revolut přes 600 tisíc uživatelů (počet uživatelů v ČR využívajících Revolut se mimochodem za poslední rok zvýšil o třetinu) a firma tvrdí, že nová aktualizace je dosud tou nejlepší verzí. Přináší sebou řadu změn a některé nové funkce.

Design aplikace je minimalističtější a nabízí čistý a moderní vzhled, který je dle firmy uživatelsky přívětivější. Aplikace je navržena tak, aby zjednodušila každodenní správu financí se zvláštní pozorností pro ty, kteří používají Revolut jako primární účet.

Společnost vyslyšela připomínky uživatelů, kteří vyžadovali efektivnější rozhraní. Výsledkem má být aplikace, která je nejen vizuálně zajímavá, ale také maximálně funkční. Jednodušší rozhraní pak napomáhá ještě rychlejšímu odesílání peněz.

Žebříček s nejlepšími osobními účty podle odborníků - zde
Přehled celé nabídky bankovních účtů - zde

Přepínání mezi účty má být čistší a přehlednější, takže lze snadno sledovat peníze mezi více měnami, spořícími účty, kapsami a společným účtem. Co se týče vzhledu, může klient nově snadno měnit motiv aplikace, využít lze ale také nových widgetů pro funkce, které využívá nejčastěji.

V neposlední řadě si v aplikaci lze změnit také tapetu. Určitou změnou prošla také funkce Kapsy, která funguje jako podúčet, kde lze předem zajistit peníze na zaplacení výdajů.

“Revolut 10 je naším největším krokem vpřed, který umožňuje našim zákazníkům, aby si z Revolutu udělali svůj primární účet. Vybudovali jsme Revolut 10, abychom zákazníkům pomohli získat jasný přehled o všech jejich účtech a penězích na jednom místě, a možnost procházet oblíbenými funkcemi a produkty. Doufáme, že aktualizovaný a jasnější design pomůže zákazníkům Revolutu prozkoumat stávající funkce a produkty, o kterých možná nevěděli, že je mají na dosah ruky. Víme, že každý zákazník je jedinečný a má individuální potřeby, takže jsme velmi rádi, že můžeme nabídnout možnosti přizpůsobení, včetně widgetů, kde mohou zákazníci zadávat karty nebo oblíbené příjemce přímo na domovské obrazovce a přesunout peníze jedním klepnutím. Bez ohledu na to, kde se na své finanční cestě nacházíte, s Revolutem budeme mít své peníze pod palcem,” vyjádřil se k nové aktualizaci Ivan Chalov, vedoucí maloobchodu společnosti Revolut.Ohodnoťte vaši mobilní aplikaciPoužíváte mobilní bankovnictví pro správu vašich finančních produktů? Kliknutím na název vaší banky můžete ohodnotit její mobilní aplikaci a vyjádřit tak pomocí smajlíků vaši spokojenost či nespokojenost s úrovní vybrané mobilní aplikace.

                  

Banka a mobilní aplikace
Air Bank - My Air
Banka CREDITAS - CREDITAS Banking
Česká spořitelna - George
ČSOB / Poštovní spořitelna - ČSOB Smart
Fio banka - Fio Smartbanking CZ
Komerční banka - Mobilní banka
mBank - mBank CZ
MONETA Money Bank - Smart Banka
Raiffeisenbank - Raiffeisen bankovnictví
UniCredit Bank - Smart Banking
Zdroj: Finparáda.cz      
  

všechny články
Dále v rubrice

Srovnání podnikatelských účtů od Raiffeisenbank. Co nového nabízí EXKLUZIVNÍ účet?

Obrázek: Banner Raiffeisenbank Raiffeisenbank obměnil svoji nabídku podnikatelských účtů. Nově přichází s EXKLUZIVNÍM účtem, který vytvořila na základě zpětné vazby klientů a který poskytuje ojedinělé možnosti současně v jedné službě. Účet cílí především na malé firmy, ale svými benefity je vhodný pro...

Nová česká poradenská banka startuje do ostrého provozu

Obrázek: Pobočka Partners Banky Na českém bankovním trhu začíná fungovat nová poradenská banka. Ta nabídne klientům směs moderních fintech technologií doplněných poradenstvím. Její unikátností bude nabídka i správa produktů od jiných bank a finančních institucí...

Produktové novinky bank v březnu aneb co nového pro nás banky připravily?

Obrázek: Produktové novinky Přinášíme vám pravidelnou informaci o tom, jaké produktové změny a inovace banky a pojišťovny provedly za uplynulý měsíc. Novinky v průběhu března letošního roku oznámily Air Bank, banka CREDITAS, Česká spořitelna, ČSOB, Fio banka...

Češi si placení mobilem či hodinkami oblíbili

Obrázek: Platba mobilem Virtuální platební karty jsou stále populárnější. Výhodou je nejen jejich flexibilita, ale i bezpečnost při placení. Čím dál více Čechů využívá při platbách v obchodech nebo při výběrech z bankomatů chytrý telefon nebo hodinky. Jak je tato metoda placení...

všechny články v rubrice

   


Bankovní účtySpořeníPenzePůjčkyPojištěníInvesticeSpočtěte siBanky, pojišťovny, ...DomůO FinparáděTiskRedakceNapište nám  


Finparáda - finance na dlani   Všechna práva vyhrazena
Scott & Rose, s.r.o., U Chaloupek 410/5, 182 00 Praha 8, IČ: 26148374, DIČ: CZ26148374, Email: redakce@finparada.cz