Finparáda Vám pomůže vybrat ten nejvhodnější finanční produkt
Bankovní účtySpořenípenzePůjčkyPojištěníInvesticeSpočtěte sibanky ...

Equa bank odměňuje doporučující i doporučené klienty

17.1.2013  |  Michal Bubák


Stávající klient Equa bank, který doporučí produkty a služby banky svým přátelům a známým a ti je následně využijí, získá na svůj účet 150 Kč za každého nově získaného zákazníka. Stejnou částku získá i doporučený klient. Program odměny za doporučení nového klienta potrvá do 31. března 2013.

S podobnou taktikou, jak získat nové klienty nedávno přišla i Raiffeisen stavební spořitelna. Její akce se jmenuje: Doporučte nás a získejte odměnu. Podrobnosti naleznete v článku: Lednové změny u stavebních spořitelen.

„Věříme, že naši zákazníci jsou s produkty a službami Equa spokojeni a existuje mnoho důvodů, proč je jejich známým a přátelům doporučit. Doporučení spokojeného klienta je pro nás samozřejmě tou nejlepší reklamou,“ říká Tomáš Veselý, ředitel depozitních produktů Equa bank.

Součástí programu je kupón, na který stávající klient uvede své jméno a telefonní číslo. Takto vyplněný ho předá doporučenému klientovi. Ten uvedené informace využije při zřizování účtu, a to buď na některé z poboček Equa bank, nebo údaje vyplní online přímo na internetových stránkách banky.

Odměna se vyplácí oběma ve chvíli, kdy doporučený klient provede platbu kartou u obchodníka, a to maximálně do dvou měsíců od aktivace účtů. Detaily programu odměny za doporučení nového klienta získáte na webových stránkách Equa bank (vpravo dole v sekci Speciální nabídky).

Hlavní výhody běžného účtu Equa bank:

- Výběry ze všech bankomatů v ČR zdarma (Doporučujeme článek: „Kolik stojí výběry z bankomatu cizí banky?“ srovnávající tyto poplatky u běžných účtů.)

- Žádné poplatky za otevření účtu

- Snadný přístup k financím prostřednictvím bezplatného
internetového a mobilního bankovnictví

- Vedení účtu zdarma pro účet s měsíčním příjmem
alespoň 10 000 Kč nebo s celkovým zůstatkem na účtech
alespoň 100 000 Kč
    Žebříček s nejlepšími osobními účty podle odborníků - zde
Kalkulačka Vám odpoví, která banka nabízí účet s nejnižšími poplatky - zde
všechny články
Dále v rubrice

Odměna až 24 000 Kč nebo televize. Jaké jsou nové odměny bank?

Obrázek:Běžné účty slevy a bonusy UniCredit Bank nabízí až 24 000 Kč při sjednání nové půjčky. Air Bank spouští svět výhod Unity. Jaké výhody a odměny nabízejí banky v dubnu? Přehled slev a bonusů najdete v našem článku...

Air Bank dále rozšíří exkluzivní výhody pro společné klienty s O2

Obrázek: Výhody Unity Air Bank Unity navazuje na úspěšnou spolupráci Air Bank a O2, která od loňského roku přináší jejich společným zákazníkům 300 Kč měsíčně za používání služeb obou firem. Se vznikem Unity získají společní klienti...

Srovnání podnikatelských účtů od Raiffeisenbank. Co nového nabízí EXKLUZIVNÍ účet?

Obrázek: Banner Raiffeisenbank Raiffeisenbank obměnil svoji nabídku podnikatelských účtů. Nově přichází s EXKLUZIVNÍM účtem, který vytvořila na základě zpětné vazby klientů a který poskytuje ojedinělé možnosti současně v jedné službě. Účet cílí především na malé firmy, ale svými benefity je vhodný pro...

Nová česká poradenská banka startuje do ostrého provozu

Obrázek: Pobočka Partners Banky Na českém bankovním trhu začíná fungovat nová poradenská banka. Ta nabídne klientům směs moderních fintech technologií doplněných poradenstvím. Její unikátností bude nabídka i správa produktů od jiných bank a finančních institucí...

všechny články v rubrice

   


Bankovní účtySpořeníPenzePůjčkyPojištěníInvesticeSpočtěte siBanky, pojišťovny, ...DomůO FinparáděTiskRedakceNapište nám  


Finparáda - finance na dlani   Všechna práva vyhrazena
Scott & Rose, s.r.o., U Chaloupek 410/5, 182 00 Praha 8, IČ: 26148374, DIČ: CZ26148374, Email: redakce@finparada.cz